Objektas: Žalgirio g., Vilnius
Plotas: 51,21m2
Interjero autorius: Anastasija ir Aliona (IDĖJŲ STUDIJA)
Remontas ir apdaila: Statyba ir apdailos darbai
Tapetai, parketlentes: UAB Dekorama.lt

Šis jaukus ir itin šviesus butas priklauso jaunai šeimai Vilniuje, Žalgirio g., bendras erdvės plotas yra 51,21 m2. Butą sudaro šie kambariai: vienas studijos tipo kambarys, kuriame kartu įrengtos virtuvės, valgomojo, svetainės zonos, miegamasis bei bendras vonios ir tualeto kambarys. Butui taip pat priklauso nemažas balkonas, kuriame galima grožėtis miesto ir gamtos žalumos deriniu.
Buvo atlikti visi remonto, apdailos darbai: įrengtas vedinimas, elektros darbai, elektros instaliacija, santechnikos darbai, gipso pertvarų ir gipso lubų montavimas, grindų montavimas, plytelių klijavimas, sienų ir lubų glaistymas ir dažymas, tapetų klijavimas, šviestuvų kabinimas.
Bute jaučiama vientisa skandinaviška stilistika, todėl sienų apdailoje vyrauja balta spalva. Virtuvės, valgomojo, svetainės erdvėje tinkamai ir tvarkingai dažymui paruoštos sienos, vėliau buvo padengtos baltais dažais. Sumontuotos šilto atspalvio, tikro ąžuolo parketlentės, kurios šviesiam ir erdviam interjerui suteikia šilumos bei subtilumo. Šioje erdvėje įdomiu sprendimu galima laikyti lubas. Sumontuotos gipsinės lubos erdvei suteikia naujos dimensijos. Lubose įrengti keli skirtingi apšvietimo tipai: LED juostos, kurių intensyvumą galima reguliuoti ir nustatyti ryškų arba pritemdytą atmosferinį apšvietimą, taip pat virš valgomojo stalo pakabintas stilingas šviestuvas, skirtas konkrečiai valgomojo erdvei apšviesti.
Miegamojo kambaryje toliau tęsiama nuosekli skandinaviška tematika (šviesios sienos bei medinės grindys). Šioje erdvėje yra vienas įdomiausių buto interjero elementų – akcentinė siena. Čia ant sienos buvo primontuota iš gipso specialiai suformuota lubų briauna, kuri pereina nuo sienos ant lubų. Vėliau ši siena buvo išklijuota originalaus dizaino tapetais. Lubų briaunoje yra įrengtas slėptas apšvietimas.
Vonioje vyrauja paprastas, bet kartu subtiliai elegantiškas stilius. Vonia yra išklijuota skirtingomis plytelėmis, kurios sukuria kontrasto įspūdį. Įdomus akcentas – 90 laipsnių kampu eglute suklijuotos plytelės dušo zonoje.

PRIEŠ REMONTĄ

PO REMONTO