Vivulskio g., Vilnius
Plotas: 64m2
Biudžetas: Vidutinis
Interjero autorius: Anastasija ir Aliona (IDĖJŲ STUDIJA)
Aprašymas:  Užduotis – sukurti ir įrengti būtą jaunam vyrui

Remonto darbai buvo atlikti naujos statybos bute. Nors butas yra naujas ir neturintis senoms, nerenovuotoms patalpoms būdingų ydų (kurios remonto pagalba paprastai yra taisomos) buvo atlikti visi remonto ir apdailos darbai: nuo pagrindinių iki smulkiausių detalių. Šis butas priklauso jaunam vyrui todėl erdvė buvo kuriama taip, kad atitiktų jo poreikius visomis prasmėmis: tiek funkcinėmis, tiek estetinėmis.

Buvo pastatytos gipso pertvaros bei lubos, tam kad erdvė būtų tinkama tolesniems apdailos darbams. Kadangi interjere vyraujančia pasirinkta balta spalva, buvo labai svarbu, kad pagrindas dažams būtų paruoštas kuo preciziškiau. Vėliau gipso pertvaros bei lubos buvo nuglaistytos ir padengtos baltos spalvos dažais. Kitas atliktas darbas – suklotos grindys, interjere nuspręsta naudoti tamsios medienos grindis, taip sukuriant kontrastą su vyraujančia balta sienų spalva. Buvo padarytas įdomus apdailos sprendimas – grindims kloti skirtos medienos panaudojimas sienos apdailai, taip erdvei suteikiant ypatingo ir ganėtinai vyriško šarmo.

Atlikti visi elektros instaliacijos darbai. Bute šviesai skiriamas ypatingas dėmesys, naudojant skirtingo tipo apšvietimą. Buvo sumaniai išvedžiotas LED apšvietimas, naudojami pakabinami šviestuvai ir kita. Virtuvės erdvėje bei vonios kambaryje atlikti visi reikalingi santechnikos darbai. Vonia – išklota plytelėmis, buvo naudojamos skirtingos plytelės grindims bei sienoms kloti, taip paįvairinant interjerą

Miegamasis įrengtas išlaikant paprastumą bei praktiškumą. Jame taip pat kruopščiai sutvarkytos lubos bei sienos, išklotos grindys. Buvo išvedžiota elektra, šioje erdvėje naudojamam dviejų tipų apšvietimui.

PRIEŠ REMONTĄ

PO REMONTO