Parduotuvės įrengimas
Adresas: Prekybos ir pramogų centras OZAS, Ozo g. 18, Vilnius
Plotas: ~105m2
Interjero salono Dekorama įrengimas.
Dekorama, tai interjero salonas kuriantiems, kuriame galima įsigyti įvairiausių prekių jūsų namui, butui, biurui, restoranui ar apartamentams. Dekorama salonas prekiauja tapetais, foto tapetais, šviestuvais, parketlentėmis, laminatu, skandinaviškais baldais, klasikiniais baldais, kėdėmis, baro kėdėmis, lovomis, sofomis, foteliais, stalais, staliukais, komodomis, lentynomis, vaikiškais baldais, kamštine danga, kilimais, kilimine danga, audiniais, išskirtinio dizaino radiatoriais, židiniais ir biožidiniais.

Mes atlikome pilną interjero salono įrengimo darbus. Buvo atlikti visi interjero salono įrengimo darbai: nuo kokybiško parduotuvės pagrindo paruošimo (grindų, sienų remontas) iki estetinės apdailos ir originalių interjero sprendimų. Pirmiausia buvo išlygintos parduotuvės betoninės grindys, sukurtas tvirtas pagrindas būsimai erdvei, kurioje numatomas didelis žmonių srautas. Ant grindų vėliau buvo išklota kiliminė danga, interjerui suteikianti jaukumo, kuris yra svarbus salono specifikai – prekiavimas interjero detalėmis, baldais, apdailos prekėmis ir kita. Buvo pastatytos gipsinės pertvaros, atlikti glaistymo bei dažymo darbai.

Padaryti elektos instaliacijos darbai, buvo pasirūpinta apšvietimu visoje parduotuvės erdvėje. Elektra išvedžiota taip, kad tinkamai apšviestų prekes, išryškindama jas, o ne paslėpdama. Tinkamo apšvietimo dėka pirkėjas gali matyti tikras spalvas, formas, tekstūras. Buvo sukurtas ir sumontuotas ažūrinis tinkliukas, kuris buvo pakabintas tokioje pozicijoje, kad ant jo patogiai galima būtų eksponuoti Dekoramoje parduodamus šviestuvus.

Pagrindinis ir itin originalus interjero salono apdailos sprendimas – galinė siena su pagaliukais, skirta kėdžių ekspozicijai. Pasirinkimas kėdes eksponuoti tokiu būdu, ne tik unikalus prekių išdėstymo būdas, bet ir taupantis vietą sprendimas. Baigus visus apdailos darbus buvo sumontuoti baldai ir laikantis estetiškumo ir stiliaus principų paruošta ekspozicija taip, kad pirkėjui baldai bei aksesuarasi atsiskleistų iš pačios geriausios pusės.

PRIEŠ REMONTĄ

PO REMONTO