Atliekame kokybiškus apdailos darbus Vilniuje. Mūsų specialistai – geriausi savo srityje, todėl mūsų paslaugos atliekamos laiku ir kokybiškai. Mes galime būti geriausi Jūsų partneriai ir pagalbininkai statant individualius namus, butus ar net daugiabučius, o taip pat ir biurus bei gamybines patalpas.

Kuo jums konkrečiai galime padėti?

Teikiame kompleksines apdailos paslaugas.

Plytelių klijavimas

Klijuojame plyteles vonios kambaryje, virtuvėje, lauko terasoje – visur, kur tik pageidaujate jūs arba jūsų architektas/interjero dizaineris. Klijuojame kruopščiai ir kokybiškai.

Daugiau apie plytelių klijavimą.

Gipso kartono darbai

Atliekame visus darbus susijusius su gipso kartono plokščių montavimu. Pastatome profilius, dedame gipso kartoną, įrengiame pakabinamas lubas.

Daugiau apie gipso kartono darbus.

Grindys

Montuojame grindis „nuo-iki“ – išlyginame betoną, dedame garso izoliaciją, klojame laminatą, parketlentes, parketą. Dirbame pagal naujausias technologijas ir madas (pavyzdžiui parketą klojame 45 ar 90 laipsnių kampu, vadinamuoju „prancūzišku“ klojimu. Tiesiame kiliminę dangą, montuojame plintusus ir grindų apdailas.

Daugiau apie grindų įrengimą.

Tapetų klijavimas

Paruošiame sienas tapetų klijavimui. Klijuojame įvairių rūšių tapetus, taip pat ir dažomus bei foto tapetus, įvairius sienų lipdukus. Dirbame ir sparčiai ir labai preciziškai bei kruopščiai, kad savo klientams galėtume pateikti aukščiausios klasės rezultatą.

Daugiau apie tapetų klijavimą.

Elektros instaliacijos darbai

Paruošiame sienas ir lubas elektros instaliacijoms – iškalame skyles rozetėms, griovelius laidams. Taip pat darome pačią instaliaciją kartu su sertifikuotais elektrikais. Atliekame varžų matavimus. Kai elektros instaliacija baigta, užglaistome ir paruošiame tas vietas tolimesniems apdailos darbams.

Daugiau apie elektros instaliavimo darbus.

Durys ir palangės

Montuojame palanges. Taip pat įstatome duris – tiek paprastomis staktomis, tiek galime įrengti ir stumdomų durų konstrukcijas.

Daugiau apie durų ir palangių montavimą.

Santechnikos darbai

Atliekame visus santechnikos darbus – tiesiame vamzdžius, vedame skaitiklius, užtikriname, kad santechnika būtų kokybiška ir sandari. Statome kriaukles, vonias, dušo kabinas, tualetus, montuojame maišytuvus ir čiaupus.

Daugiau apie santechnikos darbus.

Metalinės konstrukcijos

Projektuojame ir gaminame įvairius metalo dirbinius – laiptus, turėklus, tvoras ir t.t. Metalo dirbinius montuojame bendradarbiaudami su jūsų architektu/interjero dizaineriu.

Daugiau apie metalo dirbinių montavimą.

Kondicionavimo sistemos

Montuojame kondicionierius, vėdinimo sistemas, rekuperatorius. Visa tai darome kartu su kvalifikuotais kondicionierių sistemų inžinieriais, kurie užtikrina, kad jūsų namuose visada būtų gaivus ir šviežias oras.

Daugiau apie kondicionavimo sistemų įrengimą.

Sienų tinkavimas

Tinkuojame sienas, lyginame, paruošiame sienas tolimesniems apdailos darbams – tapetų klijavimui, dažymui.

Daugiau apie sienų apdailą.

Dažymas

Paruošiame dažymui ir dažome sienas, grindis, lubas. Dirbame tik su kokybiškomis paruošimo (gruntavimo) medžiagomis ir dažais.

Daugiau apie dažymą.

Šildymo sistemos

Įrengiame įvairias šildymo sistemas – šildomas grindis tiek elektra, tiek centriniu šildymu, radiatorius. Taip pat statome šildymo katilus, jungiame juos prie esamos santechnikos. Dirbame kartu su inžinieriais ir architektais, nes turime kokybiškai sujungti kelias tarpusavyje nedaug susijusias sistemas – kondicionavimą, santechniką ir šildymą.

Daugiau apie šildymo sistemos įrengimą.

Mūsų apdailos darbų kaina – vidutinė rinkoje. Labiau orientuojamės ne į paslaugų pigumą, bet į kokybę ir kokybiškas medžiagas. Nuolatos bendradarbiaujame su architektais ir interjero dizaineriais, todėl siekiame tik kokybiškiausio sprendimo. Apdailos darbų kaina priklauso nuo daugelio aspektų, tad ją galime pasakyti tik konkrečiai įvertinę jūsų poreikius, apskaičiavę preliminariai darbų sąnaudas.

Dėl apdailos darbų kainų kreipkitės telefonu + 370 650 44880 arba el. paštu info@etdgroup.lt.