Sukurtas mikoklimatas patalpose turi nemažą svarbą gyvenimo kokybei. Šiandieniai namai gerai izoliuoti, stengiamasi taupyti šilumą. Rekuperacija – energijos taupymas. Rinkdamiesi šiuolaikines vedinimo technologijas ieškoma optimalių sprendimų. Norima išvengti mechanizmų triukšmingų, patogaus veikimo, estetiško įkomponavimo erdvėje. Todėl teisingai suprojektuota ir sumontuota vėdinimo sistema suteiks norimą komfortą tiek karštomis, tiek šaltomis dienomis. Visuomet turėsime šviežia ir išfiltruota orą, vasaros metu galės šiek tiek atvėsinti patalpas, o žiemos metu įtekantis į patalpas oras bus pašildytas ir nepatirsime šilumos nuostolių.

Švarus ir grynas oras yra be galo svarbus visiems, nuo jo priklauso mūsų sveikata. Rekuperacija yra itin svarbi alergiškiems žmonėms, nes patenkantis oras yra išfiltruojamas, sulaikomi visi alergenai ir kitos kietosios dalelės.

Yra tokių patalpų, kur vasaros metu, galima apsieiti ir be kondicionieriaus, tačiau matoma šiltėjančių vasarų tendencija, todėl daug kur jaučiamas poreikis vėsesniam orui. Tokiu atveju vien tik rekuperacijos neužtenka, prireikia statyti ir kondicionierių. Idealiausias variantas toks, kai yra ir kondicionavimo sistema, ir rekuperacija, tada oras bus filtruojamas bei atvėsinamas iki komfortiškos temperatūros.

SUŽINOKITE KAINĄ