Adresas: Vivulskio g., Vilnius
Plotas: ~72m2
Interjero autorius: Interjerų architektė – Indrė Sunklodienė

Buto remontas Vilniuje

Butas yra naujos statybos name. Prieš pradedant užsiimti remonto darbais bute jau buvo išlietos betoninės grindys, pastatytos kelios gipsinės pertvaros kambariams atskirti. Sienos ir lubos buvo glaistytos bei nudažytos baltai, tad pirkėjui sudaromas bendras vaizdas – ganėtinai geras. Tačiau norint, kad viskas būtų tvarkingai ir kokybiškai užbaigta, reikėjo lubas ir sienas iš pagrindų nušveisti, iš naujo nuglaistyti ir perdažyti. Vonios ir WC kambarys buvo netinkuotas, išorėje palikti santechniniai prievadai (maišytuvams, tualetui, voniai, gyvatukui ir kt.). Todėl buvo atlikti pilnumoje visi reikalingi apdailos, elektros ir santechnikos darbai.

Išsprendėme visus ergonominius klausimus. Išgriovę sieną tarp salono ir miegamojo, pastatėme naują – taip padidindami miegamojo patalpą. Dėl atsiradusios papildomos erdvės miegamajame, buvo galima pagaminti didesnę ir talpesnę drabužių spintą.

Užsakovų sprendimu skalbimo mašina buvo patalpinta sandėliuke, todėl reikėjo vandens įvadą ir kanalizacijos nutekėjimą pervesti per grindis iš WC patalpos. Iš pagrindų buvo perdaryta santechnika tiek WC patalpose, tiek virtuvės zonose.

Buvo priimtas gana įdomus sprendimas – didžiajame kambaryje vieną sieną nuspręsta dekoruoti lauko fasadinėmis sendinto klinkerio apdailos plytomis. Daug kur suformuotas paslėptas ledinis apšvietimas, maloniam patalpų apšvietimui sukurti. Vienu iš interjero akcentų tapo virš virtuvės stalo, pagal spec. išmatavimus, mūsų pagamintas ir sumontuotas juodai dažytas metalinis tinkliukas, virš kurio šviečia ledinis apšvietimas. Taip pat virš virtuvinio stalo pakabinome vintažines lempas.

Specialiais juodais dažais nudažėme dalį virtuvės zonos ir vieną vaikų kambario sieną. Ant šių sienų galima piešti spalvotomis kreidelėmis, tai puiki pramoga augančiam vaikui bei galimybė lavinti jo kūrybinius gebėjimus. Miegamojo zonos akcentas – kabantys šviestuvai virš lovos. Dar vienas įdomus interjero sprendimas: ant sienos suklijuota dalis grindų dangos, kita sienos dalis ištinkuota struktūrinių tinku ir nudažyta juodai. Tokiu pat medžiagiškumu ištinkuotas ir nudažytas sandėliukas. Vonios interjero akcentai: suklijuotos pilkos spalvos betono imitacijos plytelės, juodos lubos, juodos rozetės, juodi maišytuvai, juoda kriauklė, juodas gyvatukas, medinėmis parketlentėmis apkaltas unitazo bakelis. Vaikų kambaryje – viena juoda siena skirta piešti kreidelėmis, o ant kitos sienos užklijuotas foto tapetas.

Interjere vyrauja tamsios ir šviesios spalvos, pagrinde juoda ir balta. Yra keletas ryškių akcentinių detalių: raudonos spalvos vintažinis šaldytuvas, vaikų kambaryje – spalvota spinta, miegamajame – grindų siena, svetainėje – tekstūrinės grublėtos lubos ir kt.

 

PRIEŠ REMONTĄ

 

PO REMONTO