Vieta: Santariškės, Vilnius
Metai: 2016
Plotas: 103m²
Interjero dizainas: InArch
Remonto ir apdailos darbai: www.statybairapdailosdarbai.lt

Stilingas ir savo estetiškumu akį patraukiantis butas priklauso jaunai porai gyvenančiai Vilniuje. Kotedžas yra įsikūręs Santariškių mikrorajone, kuris pasižymi ramiu, netriukšmingu gyvenamuoju klimatu. Mikrorajonas taip pat džiugina grynu oru bei gamtos grožybėmis, kurių taip pasiilgstama gyvenant ir dirbant didmiestyje. Kuriant šio kotedžo interjerą bei apipavidalinimą iškelta užduotis buvo aiški: sukurti jaukius namus jaunai porai skandinaviško ir industrinio stiliaus interpretacijų pagalba.
Atlikti visi su remontu ir apdaila susiję darbai: buvo įrengta vėdinimo rekuperacijos sistema, elektros įrengimo darbai (instaliacijos darbai, nauju laidų tiesimo darbai ir kiti su elektra susiję darbai), santechnikos darbai (vamzdžių išvedžiojimas, skalbyklės bei unitazo pajungimas, dušo kabinos montavimas ir kita), gipso pertvarų, gipso lubų ir kitų panašių konstrukcijų montavimas, grindų montavimas, plytelių klojimas, sienų ir lubų paruošimas, glaistymas ir dažymas, įvairių šviestuvų montavimas bei kabinima, durų montavimas, laiptų gamyba ir montavimas, kai kurių baldų gamyba ir jų sumontavimas ir t.t..
Pirmas aukštas – studijos tipo erdvė, kurioje sujungtos kelios zonos: virtuvė, valgomasis bei svetainė. Šios erdvės apdailoje išskirtinė detalė – plytinė siena, kuri kaip ir kitos sienos buvo nudažyta baltais dažais. Plytinė siena nuo kitų sienų išsiskiria savo tekstūra ir interjerui suteikia gilumo. Į šią sieną taip pat buvo įmontuotas kitas svarbus, jaukumo interjerui suteikiantis elementas – židinys. Visame pirmame aukšte buvo sumontuotos natūralios medienos parketlentės, įrengti ir pakabinti keli skirtingi apšvietimo šaltiniai: LED apšvietimas, prožektoriaus tipo šviestuvai bei išskirtinio dizaino pakabinamas lubų šviestuvas virš kavos staliuko. Įdomi virtuvės zonos apdailos detalė – unikalaus dizaino plytelės. Viena siena buvo dažome ombre tipo dažymo technologija, kur balta spalva nuo lubų pereina į šviesiai pilką ir galiausiai sienos apačioje į tamsiai pilką spalvą. Šį ombre sienos dažymo technologija reikalauja gana nemažai meninių sugebėjmų ir daug praktikos. Pirmame aukšte taip pat įrengtas nedidelis tualeto bei skalbimo kambarys, kuriame buvo suklijuotos kontrastingos, skirtingo dizaino plytelės.
Antrajame aukšte įrengti kambariai: miegamasis, darbo – pramogų kambarys bei vonia. Antrame aukšte buvo sumontuotos natūralios medienos parketlentes, kiekviename kambaryje sumontuoti bei pakabinti keli skirtingi dirbtinės šviesos šaltiniai. Sienų apdailoje vyrauja balta spalva su juodos spalvos elementais. Vonios kambaryje eglute buvo suklijuotos plytelės, efektingai pereinančios į kito tipo grindų dangą. Toji danga yra betoną imituojanti speciali danga. Puikus remontas ir vidaus apdailos darbai.

PRIEŠ REMONTĄ

 

PO REMONTO