Buto pagrindinė informacija
Plotas: 81 kv.m.
Vieta: Paupio rajonas, Vilnius
Interjero stilius: XX a. vidurio modernizmo interpretacija
Savininkai: jauna šeima
Interjero autorius: architektė Indrė Sunklodienė, interjero projektavimo studija UAB „Interjero architektūra“
Remonto darbai: statybairapdailosdarbai.lt, UAB “ETD Group”

Šis 81 kv.m butas yra įsikūręs pilnai rekonstruotame name, Paupio rajone, istorinėje Vilniaus dalyje į pietryčius nutolusioje nuo senamiesčio. Architektė Indrė Sunklodienė bendradarbiaudama su statybairapdailosdarbai.lt komanda sukūrė stilingus namus jaunai šeimai, nuo pradžios iki pabaigos.
Dviejų aukštų butas buvo su daline apdaila, be pertvarų, todėl buvo galima formuoti erdvę pagal asmeninius poreikius. Buvo atlikti visi reikalingi, su remontu susiję, darbai: elektros darbai, santechnikos darbai, apdailos darbai (sienų, grindų, laiptų apdaila), įrengtas apšvietimas, suklijuotos plytelės, įrengtas balkonas, sumontuota rekuperacijos vėdinimo sistema ir kondicionavimo sistema. Vėdinimo ir kondicionavimo sistema veikia išmaniai. Viskas sujungta ant vienos centralės ir pagal užprašytus reikalavimus išmaniojo telefono pagalba yra palaikoma nustatyta oro temperatūra, oro drėgmės lygis ir šviežio oro srautas visose patalpose.
Apdailai buvo pasirinktos kokybiškos, ilgaamžės ir iš mados neišeinančios medžiagos. Sienų apdailos pagrindas – baltos spalvos dažai, kurie įrėmina įvairius interjero elementus, baldus, aksesuarus, meno kūrinius. Grindys – eglute (chevron eglute, 45 laipnsiu kampu) klotos parketlentės, kurios savo natūralia spalva sušildo erdvę ir jai suteikia nuo laiko nepriklausančios elegancijos jausmą. Virtuvėje bei vonioje buvo naudojamas marmuras, kuris yra labai vertinamas dėl savo kokybės bei estetinių savybių.
Atviro išplanavimo virtuvės, valgomojo ir svetainės erdvėje, galima išskirti ypatingas lubas, kurioms buvo skirta nemažai dėmesio, dalis lubų buvo paliktos be apdailos. Neapdorotas betonas erdvę papildo industriniu, loftams būdingu šarmu. Vaiko kambaryje buvo laikomasi skandinaviškos estetikos, tad sienų apdailai naudota balta spalva, grindys – eglute sumontuotos, šilto atspalvio parketlentės. Šiame kambaryje sumontuoti išskirtiniai, daugiafunkciniai baldai. Pagrindiniame miegamajame parinkta mėlynos spalvos, rami ir atmosferiška sienų apdaila, o grindims panaudota kiliminė danga. Vonios kambaryje išskirtinės apdailos detalė – skirtingų plytelių panaudojimas sienoms, grindims bei dušo zonai.
Didžiausias iššūkis, kuriant šį butą, kilo pagrindiniame miegamajame. Šiame kambaryje buvo įrengti ganėtinai masyvūs laiptai, vedantys į lauko terasą. Tam, kad miegamajame visada būtų šilta, laiptų dalis buvo atskirta siena, o vietoj senųjų laiptų įrengti ne tiek daug vietos užimantys laiptai. Šioje erdvėje buvo įdomiai išnaudota senųjų laiptų dalis, ji buvo panaudota kaip sėdimoji vieta, skirta prisėsti su knyga ar nešiojamu kompiuteriu rankose.
Kokybiški apdailos darbai Vilniuje.
Vidaus apdaila, apdailos darbai Vilniuje, gipso kartono montavimas, plyteliu klijavimas kaina, apdailos darbai, statybos darbai, buto remontas, sienu dazymas kaina, remonto darbai..

PRIEŠ REMONTĄ

PO REMONTO