Sienų dažymas – vienas pigiausių ir greičiausių jūsų namų erdvės atnaujinimo būdu, kuris sukuria bendrą interjero atmosferą ir veikia kaip fonas, įrėmindamas kitus interjero akcentus. Tačiau prieš griebdami dažų skardinę su pasirinktos spalvos dažais ir teptuką į rankas, turėtumėte neužmiršti kambario erdvės paruošimo dažymui svarbos. Šiame įraše su jumis norime pasidalinti keliais praktiškais patarimais, sienų parengimo dažymui tema bei dažų spalvų tendencijomis, kurios 2017 metais užkariaus apdailos prekių parduotuves.
Išankstinis pasiruošimas, bet kokioje veikloje, yra svarbus geriausiam rezultatui gauti, todėl visai nekeista, kad sienų ir pačio kambario paruošimas prieš dažymą – žingsnis į greitai ir kokybiškai atliktą darbą. Tam, kad galėtumėte pradėti dažyti sienas ir nesusidurtumėte su nesklandumais, galime išskirti 5 praktiškus patarimus. 1. Ištuštinkite dažomą erdvę: kambaryje turėtų likti kuo mažiau arba išvis nelikti daiktų, kurie galėtų trukdyti darbams arba būti sugadinti. Nukabinkite visus rėmelius, išardykite ir išneškite baldus, o jei to padaryti yra neįmanoma, baldus sustumkite ir palikite kambario centre. 2. Nuimkite elektros lizdų dangtelius: nors tai – savaime suprantama, dažnai nutinka taip, kad šį paprastą žingsnį tiesiog užmirštame. 3. Suneškite visas dažymui reikalingas priemones į dažomą kambarį, tai padarius, pradėjus dažyti nereikės mesti darbų, kad atsineštumėte tai, ką palikote kitame kambaryje. 4. Sienų glaistymas: jei jūsų sienose yra nelygumų (pavyzdžiui: vinių paliktų skylučių), jas privalote išlyginti, nes net gražiausiais dažais padengta, nelygumų turinti siena, neatrodys kokybiškai užbaigta. 5. Nuvalykite sienas: prieš pat sienų dažymą, pasirūpinkite, kad jos būtų švarios. Siurbliu išsiurbkite visus kampus, kad neliktų voratinklių ar kitų nešvarumų.
Tinkamai pasiruošus, atlikus anksčiau minėtus ir kitus darbus, galite pradėti imtis dažymo. Dėl spalvų įvairovės dažus išsirinkti gali pasirodyti sunki užduotis, todėl pateikiame kelias tendencijas, kurios bus populiarios artimiausiu sezonu:
• Tamsiai mėlyna. Raminantys, gilūs jūros atspalviai.
• Mėlynai žalia. Ši gamtos įkvėpta spalvų kombinacija, puikiai tinka dramatiškam interjerui sukurti.
• Pilka. Spalva suteikianti interjerui vyriškumo, tačiau kartu sukurianti jaukumo įspūdį.
• Gelsva. Bus populiarūs įvairūs geltonos atspalviai: nuo labai ryškių iki nusodintų pastelinių.
• Pastelinė rožinė. Rožinė spalva artėjančiame sezone nuo mados podiumų, persikels ant namų sienų.
Mūsų įmonė vykdo visus su statybomis ir apdaila susijusius darbus. Galime paruošti, nuglaistyti bei nudažyti, net daugiausiai iššūkių keliančias sienas.