Sienų dažymas jūsų pasirinkta spalva – vienas efektyviausių būdų iš pagrindų pakeisti namų interjerą. Tinkamai atliktas šis ne itin brangus ir greitas procesas įneša trokštamų spalvų bei tampa ryškiu akcentu naujame ar kiek pabodusiame interjere. Šiandien kuriant šiuolaikišką bei charakteringą namų stilių, kartais nebeužtenka sienas nudažyti viena pasirinkta spalva. Tam, kad interjeras būtų kuo unikalesnis, pristatome tris itin įdomius sienų dažymo būdus.
1. Akcentinės sienos dažymas mokyklinės lentos dažais. Akcentinės sienos dažymas mokyklinės lentos dažais populiarus jau keletą metų ir panašu, kad dėl savo galutinio interaktyvaus rezultato liks dažymo tendencijų topuose dar ilgai. Šiais dažais dažniausiai dengiamos vaikų kambario, virtuvės bei namų ofiso zonos. Tokio dažymo būdo populiarumas smarkiai išaugo dėl nuolatinio technologijų vartojimo, žmonės kartasi savo idėjas paprasčiausiai nori užrašyti ranka. Vaikams tai tampa puikia galimybe tobulinti savo meninius sugebėjimus. Be praktinės mokyklinės lentos dažais padengtos sienos pusės, reikia paminėti, kad estetiškai tokia siena puikiai dera su įvairiausiomis kitomis spalvomis (pavyzdžiui: natūralia spalvų palete, šaltais atspalviais ir net su labai ryškiomis spalvomis, kaip raudona spalva).
2. Dažymas ombre technika. Sienų dažymas ombre technika yra labai meniškas ir kūrybiškas dažymo būdas. Ombre – tai dažymas pasirinktomis keliomis spalvomis arba tos pačios spalvos atspalviais (nuo tamsiausio atspalvio iki šviesiausio atspalvio arba atvirkščiai). Toks spalvų perėjimas yra puikus būdas subtiliai pateikti jūsų norimą spalvų paletę namuose. Ombre būdu nudažytos sienos interjerui suteikia harmonijos jausmą ir kartu atrodo labai originaliai.
3. Pusės sienos dažymas. Tiems, kurie nori į interjerą įnešti ryškią bei charakteringą spalvą, bet bijo, kad ji gali būti šiek tiek per intensyvi, pusės sienos dažymas pasirinkta spalva – tinkamiausias sprendimas. Šis dažymo būdas yra pagrįstas kontrasto kūrimu (neutrali spalva yra derinama su intensyvia spalva). Čia nėra jokių griežtų taisyklių: galite ryškiais dažais dažyti viršutinę arba apatinę sienos dalį; nėra būtina dažais padengti lygiai penkiasdešimt procentų sienos, santykį galite pasirinkti patys.
Siena nudažyta šviežiu dažų sluoksnius vienu iš pastarųjų ar bet kuriuo kitu būdu, jūsų kambario interjerą pakeis dramatiškai. Mūsų įmonė siūlo kokybiškas, šios srities profesionalų atliekamas dažymo, glaistymo ir kitas paslaugas.