Įkvepianti transformacija: iš arklidžių į studiją – svečių namelį

Kartais neįmanoma yra įmanoma ir senos, nebenaudojamos patalpos po renovacijos darbų gali būti prikeltos naujam gyvenimui. Pažvelgus į šio projekto prieš ir po nuotraukas, sunku patikėti, kad tai vienas ir tas pats pastatas. Senos arklidžių patalpos naujiems šeimininkams, kurie neaugina arklių, buvo visiškai nereikalingos, todėl erdvę jie nusprendė pertvarkyti pagal savo poreikius. Kadangi naujieji savininkai – menininkai (dailininkas ir grafikos dizainerė) patalpas buvo nuspręsta perdaryti į studiją, kuri galėtu tarnauti ir kaip svečių namelis.

Projektui įgyvendinti šeima pasamdė dizaino ir architektūros studiją SHED Architecture and Design. Buvo padaryta visiška pastato transformacija: įrengtas vidus bei sutvarkyta išorė. Viduje pilnai įrengta vonia ir tualetas, privatūs apartamentai, studijos erdvė bei sandėliavimo patalpa. Visos keturios erdvės yra atskirtos dvejomis slankiojančiomis durimis, kurios slankioja ištisai per visą pastato ilgį.

Visiškai atnaujinta pastato išorė, įdėti nauji langai bei durys, kurie buvo inspiruoti pagrindinio namo (vidurio amžiaus) stilistikos. Nauji langai – kur kas didesni nei senieji, studijos erdvei suteikiantys taip reikiamos papildomos šviesos. Vakarinėje pusėje įrengta visiškai nauja terasa, kurioje vakarais būtų galima stebėti saulėlydį bei komfortiškai pasisėdėti su kompanija.

Taip ir dar geriau gali atrodyti jūsų interjero ar pilnas namo ar bet kokių kitokių patalpų projektas. Statybos darbai,  apdailos darbai –  kreipkitės ir mes jums padėsime įgyvendinti jūsų svajones.

Kviečiame pasigrožėti inspiruojančio projekto fotografijomis. Fotografijos: shedbuilt.com.

PRIEŠ REMONTĄ

PO REMONTO