Kartais nutinka taip, kad namuose yra nenaudojamos patalpos, kurios neatlieka jokios konkrečios funkcijos ir atrodytų yra tarytum nereikalingos. Tai gali būti tokios nenaudojamos patalpos, kaip: palėpė, rūsys ar garažas. Nors dažnai tokių namų savininkai pasvajoja apie modernų šių patalpų atnaujinimą, bet paprastai nuleidžia rankas dar nepradėję darbų. Pristatome puikų nenaudojamos patalpos atnaujinimo pavyzdį, kuris parodo, kad įdėjus pastangų ir investavus šiek tiek laiko ir pinigų, galima įgyvendinti stulbinančias erdvės transformacijas.

Suzanne ir Peter, pora iš San Francisko, įsigijo namą su šiuo ne itin patraukliu rūsiu prieš trejus metus. Jie iškarto nusprendė, kad būtinai tokią neišvaizdžią patalpą norės atnaujinti, atlikti remonto darbus. Pradinė rūsio būklė buvo tikrai prasta: prieš daugelį metų rūsys buvo užlietas (prakiurusio vamzdžio esančio virš rūsio įrengtoje vonioje pasekmė), todėl vietose buvo sugadintos lubos, medinę sienų apdailą taipogi paveikė drėgmė. Taigi šioje erdvėje buvo atliktas kapitalinis remontas.

Pora rūsyje nusprendė įrengti studijos tipo svečių kambarį su miegamąja erdve, poilsio kampu bei nedidele virtuve. Atliekant šios 23 kv.m patalpos remonto ir apdailos darbus, buvo išsikeltas tikslas neviršyti nusistatyto nedidelio biudžeto, kas su draugų ir tėvų, kurie yra inžinieriai, pagalba jiems pavyko.

Rezultatas tikrai stulbinantis: senos rūsio patalpos buvo transformuotos į šviesią ir erdvią studiją. Balta sienų apdaila bei šviesi grindų danga patalpai vizualiai suteikė papildomos erdvės, o medinės apdailos detalės padėjo sukurti jaukumo jausmą. Buvo atlikti visi su remontu ir santechnika susiję darbai: sienų apdaila, grindų išlyginimas ir įrengimas, elektros bei santechnikos darbai, LED apšvietimo įrengimas ir t.t..

Fotografijų šaltinis: Ana Kamin, Apartmenttherapy.

Svajojate atnaujinti savo namus, nedvejokite ir kreipkitės į mus. Mūsų komanda gali jums padėti įgyvendinti įvairiausius statybos bei remonto projektus.