Sienų apdaila yra ypatinga tuo, kad turi galią pakeisti kambario erdvės suvokimą (padidinti erdvę arba ją sumažinti). Įvairios apdailos formos gali kambariui suteikti dinamiškumo bei pasirinkto estetinio šarmo, pavyzdžiui – gipso lipdiniai sukuria elegantiškumo įspūdį. Apdaila gali pilnai suformuoti erdvės charakterį. Ji taip pat kuria erdvės balanso įspūdį, interjerui suteikia proporcingumo, apibrėžtumo ir be visa to gali būti akį traukiančia architektūrine detale. Sienų apdailos rūšių yra daugybė, todėl šiandien jus norime supažindinti su trimis, neseniai itin išpopuliarėjusiais ir atsinaujinusiais, apdailos būdais, kuriuos patariame išbandyti 2017 metais.
Gipso lipdiniai. Seniau sienų apdailoje buvo ypatingai populiarios įvairios architektūrinės detalės, kurios interjerui suteikdavo atitinkamo laikotarpio šarmo. Tačiau šiandien vis daugiau žmonių gyvena naujos statybos namuose, loftuose, butuose, kuriuose gyventi yra gera ir patogu, tačiau pati erdvė primena paprastą dėžutę. Tam, kad erdvei suteikti įdomumo ir gylio, įvairūs gipso lipdiniai – puiki išeitis. Pasirinkus šią apdailos rūšį, galėsite rinktis įvairias jos formas (apvadus, aprėminimus, frizus, ornamentines juostas ir kita) bei stilius (nuo klasikinio iki modernaus). Šiandien interjere populiaru – modernūs architektūriniai raštai, kurie sukuria stiprų įspūdį, erdvei suteikdami dinamiškumo.
Medinė sienų apdaila. Medinė sienų apdaila mūsų krašte yra gerai pažįstama, tad iš vienos pusės tokia apdailos forma Lietuvoje nėra naujiena. Spėjama, kad 2017 metais medinė sienų apdaila susigrąžins savo buvusį populiarumą ir taps apdailos forma sutinkama įvairiausio stiliaus interjeruose. Mediena namuose visada buvo populiari, tačiau kuo toliau, tuo daugiau medienos yra naudojama apdailoje. Be medinės grindų dangos, šiandien populiaru: medinė sienų, lubų apdaila, įvairios medinės sijos ir kita. Mediena interjeruose populiari yra dėl savo savybės į namus įnešti jaukumo bei šilumos. Taip pat natūrali medienos tekstūra yra vertinama interjero specialistų, dėl erdvei teikiamo gylio įspūdžio. Šiandien dažniausiai medine apdaila yra puošiamas ne visas kambarys, kaip buvo daroma seniau, o pasirinkta akcentinė siena.
Marmuro rašto siena. Spėjama, kad marmuro raštas artėjančiais metais bus populiarus įvairiausiomis formomis. Marmuro raštą interjere matysime: apdailoje, balduose bei aksesuaruose. Interjero leidiniuose galima rast vis daugiau fotografijų su marmuro raštu puoštomis akcentinėmis sienomis. Pasirinkus šį tendencingą interjero apdailos būdą, galima rinktis iš tapetavimo marmuro rašto tapetais arba plytelių klijavimo. Marmuras savo minimaliu bet elegantišku raštu, interjerui suteikia prabangos jausmą, tad tokia akcentinė siena puikiai atrodys moderniame, minimaliame bei skandinaviškame interjeruose.
Mūsų įmonė atlieka visas su sienų apdaila susijusias užduoti bei darbus. Nutarę savo namus atnaujinti ypatinga sienų apdaila, ar kitaip pagražinti savo bustą, nedvejodami kreipkitės el. paštu arba telefonu.
Nuotraukos apartmenttherapy, Archiproducts, domino magazine, HAUTE LIVING, Homebook, muralswallpaperstfi.