Renkantis naujus namus svarbi ne tik pati apartamentų erdvė, bet ir fizinė lokacija. Pristatome apartamentų įrengimo istoriją tikrai neįtikėtinoje vietoje – Brukline esančiame laikrodžio bokšte, pro kurio langus atsiveria įspūdinga Manhatano panorama.

Laikrodžio bokštas buvo pastatytas 1914 metais Niujorke, ši vieta ypatinga tuo, kad iš jos matyti Manhatanas, Laisvės statula bei Hadsono upė. Šiandien šis istorinis bokštas buvo perdarytas į įspūdingus apartamentus, kurie buvo parduoti už 18 milijonų JAV dolerių.

Butas įrengtas itin moderniai ir funkcionaliai. Akį traukia „plaukiantis“ virtuvės interjeras su baltomis lakuotomis spintelėmis nerūdijančio plieno paviršiais. Kuriant erdvės išplanavimą daug dėmesio buvo skirta būsimiems pasibuvimams. Bendra svetainės erdvė įrengta taip, kad baldus norint būtų galima perstumdyti įvairiausiomis kombinacijomis. Svetainėje svečiai gali grožėtis vaizdu per keturis bokšto laikrodžius, taip unikaliai stebint miesto vaizdą 360 laipsnių kampu. Kiti ypatingi šių apartamentų bruožai: stiklinis asmeninis liftas, aukštos lubos, ąžuolinės grindys, šildomos natūralaus akmens grindys vonioje ir išmanioji namų sistema.

Fotografijos: Corcoran Group Real Estate