Adresas: Vivulskio g., Vilnius
Plotas: 75m2
Biudžetas: Aukštesnis
Interjero autorius: Interjerų architektė – Indrė Sunklodienė
Aprašymas:  Užduotis – sukurti lengvai skandinavišką interjerą jaunai šeimai.

Šeimininkai butą pirko su daline apdaila, tad pradžioje buvo formuojamos funkcinės zonos – virtuvė, valgomasis, bei svetainės zonos apjungtos į vieną bendrą erdvę, o greta miegamojo suformuota drabužinė. Kadangi užsakovai – jauni žmonės, todėl ir interjeras kurtas šviesus, jaunatviškas ir turintis žaismingų elementų, tačiau tuo pat metu jaukus, bei atspindintis skandinavišką stilistiką. Bute yra daug medinių paviršių, bei elmentų, kurie sušildo naudojamus pilkšvus atspalvius. Akcentinė spalva svetainės zonoje – skaisti geltona,  įneša jaunatviškumo pojūtį. Įdomi detalė – į medines parketlentes integruotos šešiakampio formos plytelės 3D efektu, kurios ne tik atlieka funkciją – atskiria valgomojo zoną, bet ir įneša dekoratyvumo bei žaismingumo į interjerą. Tokios pačios plytelės atsikartoja ir koridoriaus zonoje. Dar vienas svetainės akcentas, tai mediniai tašeliai ant lubų,  atskiriantys virtuvės zoną išryškėja apšviesti lubose paslėptas LED apšvietimas.

Miegamasis turėjo būti tiesiog jaukus ir tinkamas poilsiui tad čia vyrauja nautrali spalvų gama – kreminiai, smėlio atspalviai papildomi varinių elementų. Įdomi detalė miegamajame – tapetuota siena už lovos užlinksta ir taip suminkština erdvę. Šis išlinkimas dar pabrėžiamas paslėptu apšvietimu.

Darbo kambarys šviesus ir patogus, su lentynomis ir daug vietos susidėjimui, o jaukią atmosferą čia kuria originalaus dizaino sieniniai šviestuvai, bei medinės parketlentės ant sienos.
Buvo kruopščiai atliktas autorės interjero dizainas, o mes sėkmingai jį įgyvendinome, buvo pilnai atlikti apdailos darbai.

PRIEŠ REMONTĄ

PO REMONTO